
DELTA®-LUXX
Özel buhar frenleyici kaplamalı yüksek yırtılma mukavemetine sahip hava ve buhar bariyeri.
2 m'lik buhar difüzyon direnci (Sd değeri) sayesinde yapı içerisinde nemin hapsolmasını ve kontrolsüz hava akımlarına bağlı enerji kaybını engeller. Yapı içerisindeki nemi dengeleyerek küf oluşumuna mani olur.
Buhar frenleyicidir
Tüm difüzyona açık DELTA® çatı örtüleriyle birlikte, hem iç mekan hem dış ortam tarafından konfor ve güvenlik sağlar.
Havageçirimsizlik sağlar.
DELTA® sistem bileşenleriyle düzgün bir şekilde uygulandığında hava geçirimsizlik sağlar.
Enerji tasarrufu sağlar.
Kontrolsüz hava akımlarına bağlı enerji kayıplarını engeller.
DELTA®-LUXX, baskılı yüzeyi uygulamacıya bakacak şekilde döşenir. Bindirme kenarlarının sızdırmalığı için DELTA®-MULTI BAND yapıştırma bandı kullanılır. DELTA®-LUXX'un, kalkan duvar, iç çatı aşıkları, baca ve boru geçişleri gibi zorlu detaylara montajında sızdırmazlığı sağlamak için fırçayla kolayca uygulanabilen DELTA®-LIQUIXX önerilmektedir. DELTA®-LUXX'un pürüzlü yüzeylere birleşimi için ise DELTA®-KOM BAND tavsiye edilir. DELTA®-LUXX, mertekler üzerine paralel ya da dikey şekilde zımba ya da raptiyelerle sabitlenerek döşenir. DELTA®-LUXX'un sabitlendiği montaj yerlerinde sızdırmazlığı sağlamak için DELTA® Yapıştırma Bantları büyük kolaylık sağlar.
Dörken Sistem head office / Dörken Sistem merkez ofis
Sanayi Mahallesi D-130 Yanyol Caddesi No: 179 İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE
Tel: +90 262 335 6116
Fax: +90 262 335 6117
E-mail: info@doerken-sistem.com
For your technical questions / Ürünlerimizle ilgili teknik sorularınız için
E-mail: teknik@doerken-sistem.com
For our export department / İhracat departmanımıza doğrudan ulaşabilirsiniz
export@doerken-sistem.com
Profesyonel Destek
Uygulama veya şartname hazırlığı sürecinde uzman ekibimize danışabilirsiniz.
Teknik Detay Tablosu
Ürüne ait teknik bilgiler tablo düzenine göre otomatik gösterilmektedir.
| Alt Başlık | Açıklama |
|---|---|
| Yangın sınıfı | E, EN 13501-1 |
| Ağırlık | yaklaşık olarak 150 g/m² |
| Kullanım yeri | Her tür eğimli çatı konstrüksiyonlarında kullanıma uygundur. |
| Rulo ölçüleri | 50 m x 1.50 m |
| Isı dayanımı | -40 °C ile +80 °C |
| Isı dayanımı | -40 °C ile +80 °C |
| Rulo ağırlığı | yaklaşık olarak 11,5 kg |
| Yırtılma mukavemeti | yaklaşık olarak 140/110 N/5 cm (EN 12311-2) |
| Ağırlık | yaklaşık olarak 150 g/m² |
| Sd değeri | yaklaşık olarak 2 m |
| Rulo ağırlığı | yaklaşık olarak 11,5 kg |
| Sd değeri | yaklaşık olarak 2 m |
| Malzeme | Buhar frenleyici kaplamalı PP muflon |
| Kullanım yeri | Her tür eğimli çatı konstrüksiyonlarında kullanıma uygundur. |
| Yangın sınıfı | E, EN 13501-1 |
| Malzeme | Buhar frenleyici kaplamalı PP muflon |
| Yırtılma mukavemeti | yaklaşık olarak 140/110 N/5 cm (EN 12311-2) |
| Rulo ölçüleri | 50 m x 1.50 m |
Ürün Özellikleri
Teknik detaylar ve kullanım alanları.
Avantajlar
✓ Buhar frenleyicidir Tüm difüzyona açık DELTA® çatı örtüleriyle birlikte, hem iç mekan hem dış ortam tarafından konfor ve güvenlik sağlar. ✓ Havageçirimsizlik sağlar. DELTA® sistem bileşenleriyle düzgün bir şekilde uygulandığında hava geçirimsizlik sağlar. ✓ Enerji tasarrufu sağlar. Kontrolsüz hava akımlarına bağlı enerji kayıplarını engeller.
Uygulama bilgileri
DELTA®-LUXX, baskılı yüzeyi uygulamacıya bakacak şekilde döşenir. Bindirme kenarlarının sızdırmalığı için DELTA®-MULTI BAND yapıştırma bandı kullanılır. DELTA®-LUXX'un, kalkan duvar, iç çatı aşıkları, baca ve boru geçişleri gibi zorlu detaylara montajında sızdırmazlığı sağlamak için fırçayla kolayca uygulanabilen DELTA®-LIQUIXX önerilmektedir. DELTA®-LUXX'un pürüzlü yüzeylere birleşimi için ise DELTA®-KOM BAND tavsiye edilir. DELTA®-LUXX, mertekler üzerine paralel ya da dikey şekilde zımba ya da raptiyelerle sabitlenerek döşenir. DELTA®-LUXX'un sabitlendiği montaj yerlerinde sızdırmazlığı sağlamak için DELTA® Yapıştırma Bantları büyük kolaylık sağlar.