
DELTA®-TOP FLEXX
DELTA®-TOP FLEXX, eğimli çatılarda kalkan duvar ve baca birleşim yerleri için fırınlanmış boya kaplamalı alüminyum katman ve butil kauçuktan oluşan baca dibi bandıdır. %30‘a kadar esneme kabiliyetine sahiptir.
Üç boyutlu pilili yapısı, köşe detaylarındaki uygulamayı kolaylaştırır.
Titiz ve kolay uygulama
Butil yüzeyindeki iki aşamalı ayrılabilen koruyucu folyo sayesinde uygulaması kolaydır. Kıvrım ve geçiş yerlerinde uygulandığı alana göre %30‘a kadar esneme kabiliyetiyle kolayca şekil verilebilir. Böylece her adımda hızlı ve güvenli uygulama sunar.
Kaplama ile uyumlu renk seçeneği
Yapısı ve dört standart renk seçeneği (kırmızı, siyah, kahverengi, bordo) ile çatı ile uyum içindedir.
Güvenli bağlantı ve bitiş
DELTA®-TOP FLEXX suyun güvenli drenajını sağlar.
Uygulama yüzeyinin sabit, kuru, toz, donlanma ve yağdan arındırılmış olması gerekir.
DELTA®-TOP FLEXX, malzeme bileşeni ve iki aşamalı, ayrılabilen koruyucu folyosu sayesinde titiz uygulama sunar.
Dörken Sistem head office / Dörken Sistem merkez ofis
Sanayi Mahallesi D-130 Yanyol Caddesi No: 179 İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE
Tel: +90 262 335 6116
Fax: +90 262 335 6117
E-mail: info@doerken-sistem.com
For your technical questions / Ürünlerimizle ilgili teknik sorularınız için
E-mail: teknik@doerken-sistem.com
For our export department / İhracat departmanımıza doğrudan ulaşabilirsiniz
export@doerken-sistem.com
Profesyonel Destek
Uygulama veya şartname hazırlığı sürecinde uzman ekibimize danışabilirsiniz.
Teknik Detay Tablosu
Ürüne ait teknik bilgiler tablo düzenine göre otomatik gösterilmektedir.
| Alt Başlık | Açıklama |
|---|---|
| Kullanım yeri | Çatı detayları için bağlantı aksesuarı |
| Yapışkan yüzey | Butil kauçuk, siyah |
| Rulo eni | 300 mm |
| Paketleme | 1 rulo |
| Rulo boyu | 5 m |
| Esneklik | Pilili yapısı ile yaklaşık %30 (enine ve boyuna) |
| Isı dayanımı | -30 °C ile +80 °C |
| Renk seçeneği | Kırmızı, siyah, kahverengi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Rulo boyu | 5 m |
| Rulo eni | 300 mm |
| Kullanım yeri | Çatı detayları için bağlantı aksesuarı |
| İşleme sıcaklığı | +5 °C ile +40 °C |
| Isı dayanımı | -30 °C ile +80 °C |
| Yapışkan yüzey | Butil kauçuk, siyah |
| Uygulama yüzeyi | Gözeneksiz, kuru ve toz, buzlanma ve yağdan temizlenmiş olmalıdır |
| Esneklik | Pilili yapısı ile yaklaşık %30 (enine ve boyuna) |
| Paketleme | 1 rulo |
| Uygulama yüzeyi | Gözeneksiz, kuru ve toz, buzlanma ve yağdan temizlenmiş olmalıdır |
| Malzeme | Alüminyum |
| İşleme sıcaklığı | +5 °C ile +40 °C |
| Renk seçeneği | Kırmızı, siyah, kahverengi |
Ürün Özellikleri
Teknik detaylar ve kullanım alanları.
Avantajlar
✓ Titiz ve kolay uygulama Butil yüzeyindeki iki aşamalı ayrılabilen koruyucu folyo sayesinde uygulaması kolaydır. Kıvrım ve geçiş yerlerinde uygulandığı alana göre %30‘a kadar esneme kabiliyetiyle kolayca şekil verilebilir. Böylece her adımda hızlı ve güvenli uygulama sunar. ✓ Kaplama ile uyumlu renk seçeneği Yapısı ve dört standart renk seçeneği (kırmızı, siyah, kahverengi, bordo) ile çatı ile uyum içindedir. ✓ Güvenli bağlantı ve bitiş DELTA®-TOP FLEXX suyun güvenli drenajını sağlar.
Uygulama bilgileri
Uygulama yüzeyinin sabit, kuru, toz, donlanma ve yağdan arındırılmış olması gerekir. DELTA®-TOP FLEXX, malzeme bileşeni ve iki aşamalı, ayrılabilen koruyucu folyosu sayesinde titiz uygulama sunar.