
Braas Kiremit Akdeniz
Havana Kahve, Evolution Innotech
İnce kavis özelliği ile zarif görünüme sahip Akdeniz model kiremitler havana kahve rengi ile çatılarda güçlü bir görünüm sağlıyor.
Profesyonel Destek
Uygulama veya şartname hazırlığı sürecinde uzman ekibimize danışabilirsiniz.
Teknik Detay Tablosu
Ürüne ait teknik bilgiler tablo düzenine göre otomatik gösterilmektedir.
| Alt Başlık | Açıklama |
|---|---|
| Malzemeler | Beton |
| Ağırlık/adet | 4.30 kg (yaklaşık) |
| Malzemeler | Beton |
| Genişlik | 33 cm |
| Ağırlık/adet | 4.30 kg (yaklaşık) |
| Ağırlık/adet | 4.10 kg (yaklaşık) |
| Adet/paket | 252 |
| Malzemeler | Beton |
| Uzunluk | 42 cm |
| Renk | Magma Gri |
| Döşeme Şekli | Düz Örgü |
| Yüzey Teknolojisi | Evolution Innotech |
| Adet/paket | 252 |
| Döşeme Şekli | Düz Örgü |
| Döşeme Şekli | Düz Örgü |
| Sarfiyat / m2 | 10 adet |
| Uzunluk | 42 cm |
| Ağırlık/adet | 4.10 kg (yaklaşık) |
| Genişlik | 33 cm |
| Sarfiyat / m2 | 10 adet |
| Uzunluk | 42 cm |
| Yüzey Teknolojisi | Evolution Innotech |
| Adet/paket | 252 |
| Döşeme Şekli | Düz Örgü |
| Sarfiyat / m2 | 10 adet |
| Malzemeler | Beton |
| Genişlik | 33 cm |
| Malzemeler | Beton |
| Renk | Magma Gri |
| Sarfiyat / m2 | 10 adet |
| Renk | Toprak |
| Genişlik | 33 cm |
| Döşeme Şekli | Düz Örgü |
| Yüzey Teknolojisi | Evolution Innotech |
| Uzunluk | 42 cm |
| Genişlik | 33 cm |
| Renk | Havana Kahve |
| Yüzey Teknolojisi | Evolution Innotech |
| Renk | Havana Kahve |
| Lata Aralığı | 31,5-34,-5 cm |
| Lata Aralığı | 31,5-34,-5 cm |
| Malzemeler | Beton |
| Sarfiyat / m2 | 10 adet |
| Adet/paket | 252 |
| Sarfiyat / m2 | 10 adet |
| Adet/paket | 252 |
| Döşeme Şekli | Düz Örgü |
| Yüzey Teknolojisi | Evolution Innotech |
| Lata Aralığı | 31,5-34,-5 cm |
| Adet/paket | 252 |
| Yüzey Teknolojisi | Evolution Innotech |
| Lata Aralığı | 31,5-34,-5 cm |
| Genişlik | 33 cm |
| Uzunluk | 42 cm |
| Lata Aralığı | 31,5-34,-5 cm |
| Ağırlık/adet | 4.30 kg (yaklaşık) |
| Ağırlık/adet | 4.30 kg (yaklaşık) |
| Uzunluk | 42 cm |
| Lata Aralığı | 31,5-34,-5 cm |
| Renk | Toprak |
Ürün Özellikleri
Teknik detaylar ve kullanım alanları.
Ürün Hakkında
Zarif profili öne çıkan Akdeniz Magma Gri, güçlü gri tonu ile klasik kiremide modern bir dokunuş kazandırıyor. Braas tarafından geliştirilen ve günümüzde ulaşılabilen en üst düzey kiremit yüzey kaplama teknolojisi Evolution Innotech, kiremitleri dış etkilere karşı bir zırh gibi koruyor. Evolution Innotech teknolojisiyle üretilen Akdeniz Magma Gri, çevresel etkilere karşı daha güçlü ve daha dayanıklı.
Başlıca Özellikler
Göz alıcı ve güçlü tasarım Suya ve dona karşı 30 yıl ürün özellikleri garantisi Üstün Evolution Innotech yüzey kaplama teknolojisi Kiremit rengi ve profili ile tam uyumlu tamamlayıcı kiremit ve detay çözümleri Çift-U bini yeri ve özel damlalık profili sayesinde daha yüksek su sızdırmazlık