
DELTA®-TOP MICRO
DELTA®-TOP MICRO, yüksek profilli şekle sahip çatı kaplama malzemeleri ile kullanıma uygun, mikro pliseli yapıda baca dibi bandıdır. Mikro pliseli yapısı sayesinde uzunlamasına optimum esneme kabiliyetine sahiptir. Köşe ve geçiş yerlerinde çok daha rahat ve kolayca yapılandırılabilir.
Titiz ve kolay uygulama
Butil yüzeyindeki iki aşamalı ayrılabilen koruyucu folyo sayesinde uygulaması kolaydır. Kıvrım ve geçiş yerlerinde uygulandığı alana göre şekil verilebilir. Böylece her adımda hızlı ve güvenli uygulama sunar.
Kaplama ile uyumlu renk seçeneği
Yapısı ve dört standart renk seçeneği (kırmızı, siyah, kahverengi, bordo) ile çatı ile uyum içindedir.
Güvenli bağlantı ve bitiş
DELTA®-TOP MICRO, suyun güvenli drenajını sağlar.
Uygulama yüzeyinin sabit, kuru, toz, donlanma ve yağdan arındırılmış olması gerekir.
DELTA®-TOP MICRO, malzeme bileşeni ve iki aşamalı, ayrılabilen koruyucu folyosu sayesinde titiz uygulama sunar.
Dörken Sistem head office / Dörken Sistem merkez ofis
Sanayi Mahallesi D-130 Yanyol Caddesi No: 179 İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE
Tel: +90 262 335 6116
Fax: +90 262 335 6117
E-mail: info@doerken-sistem.com
For your technical questions / Ürünlerimizle ilgili teknik sorularınız için
E-mail: teknik@doerken-sistem.com
For our export department / İhracat departmanımıza doğrudan ulaşabilirsiniz
export@doerken-sistem.com
Profesyonel Destek
Uygulama veya şartname hazırlığı sürecinde uzman ekibimize danışabilirsiniz.
Teknik Detay Tablosu
Ürüne ait teknik bilgiler tablo düzenine göre otomatik gösterilmektedir.
| Alt Başlık | Açıklama |
|---|---|
| Isı dayanımı | -30 °C ile +80 °C |
| Yapışkan yüzey | Butil kauçuk, siyah |
| Kullanım yeri | Çatı detayları için bağlantı aksesuarı |
| Esneklik | Pilili yapısı ile yaklaşık %25 (uzunlamasına) |
| Rulo eni | 300 mm |
| Rulo boyu | 5 m |
| Renk seçeneği | Kırmızı, siyah, kahverengi |
| Uygulama yüzeyi | Gözeneksiz, kuru ve toz, buzlanma ve yağdan temizlenmiş olmalıdır |
| Uygulama yüzeyi | Gözeneksiz, kuru ve toz, buzlanma ve yağdan temizlenmiş olmalıdır |
| Yapışkan yüzey | Butil kauçuk, siyah |
| Malzeme | Alüminyum |
| İşleme sıcaklığı | +5 °C ile +40 °C |
| Kullanım yeri | Çatı detayları için bağlantı aksesuarı |
| Esneklik | Pilili yapısı ile yaklaşık %25 (uzunlamasına) |
| Isı dayanımı | -30 °C ile +80 °C |
| Rulo boyu | 5 m |
| Malzeme | Alüminyum |
| İşleme sıcaklığı | +5 °C ile +40 °C |
| Paketleme | 1 rulo |
| Paketleme | 1 rulo |
| Rulo eni | 300 mm |
| Renk seçeneği | Kırmızı, siyah, kahverengi |
Ürün Özellikleri
Teknik detaylar ve kullanım alanları.
Avantajlar
✓ Titiz ve kolay uygulama Butil yüzeyindeki iki aşamalı ayrılabilen koruyucu folyo sayesinde uygulaması kolaydır. Kıvrım ve geçiş yerlerinde uygulandığı alana göre şekil verilebilir. Böylece her adımda hızlı ve güvenli uygulama sunar. ✓ Kaplama ile uyumlu renk seçeneği Yapısı ve dört standart renk seçeneği (kırmızı, siyah, kahverengi, bordo) ile çatı ile uyum içindedir. ✓ Güvenli bağlantı ve bitiş DELTA®-TOP MICRO, suyun güvenli drenajını sağlar.
Uygulama bilgileri
Uygulama yüzeyinin sabit, kuru, toz, donlanma ve yağdan arındırılmış olması gerekir. DELTA®-TOP MICRO, malzeme bileşeni ve iki aşamalı, ayrılabilen koruyucu folyosu sayesinde titiz uygulama sunar.