
DELTA®-FASSADE 20 (PLUS)
Nefes alan, kalıcı UV direncine sahip, ısı yalıtımlarını su, nem, yoğuşma ve tozdan koruyarak koruyarak hava geçirimsizlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlayan cephe membranı DELTA®-FASSADE 20 ve entegre kendinden yapışkanlı kenara sahip versiyonu DELTA®-FASSADE 20 PLUS, yüzey alanının %20'sini geçmeyen 20 mm genişliğe kadar açık derzli cephe tasarımları için uygundur.
Kalıcı UV dayanımı
Cephe örtülerinin uzun süre UV'ye maruz kalması, örtüde hasarlara neden olup, örtünün ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Özel kaplaması sayesinde DELTA®-FASSADE 20 (PLUS), kalıcı UV koruması sağlar.
Alev geciktirici
DELTA®-FASSADE 20 (PLUS) EN 13501-1’e göre yangın sınıfı, buhar geçiren ve su geçirmeyen cephe örtülerinin en yüksek sınıfı olan B-s1, d0'dır. Dolayısıyla, binalar ve bina sakinleri için güvenlik sağlar.
Buhar geçirgenlik
0.02 m'lik Sd değeri sayesinde iç mekandan dış mekana buhar geçirgenlik sağlar. Bu sayede, hem strüktürün işlevselliğini korur hem de ısı yalıtımının kuru kalmasını sağlar.
Dörken Sistem head office / Dörken Sistem merkez ofis
Sanayi Mahallesi D-130 Yanyol Caddesi No: 179 İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE
Tel: +90 262 335 6116
Fax: +90 262 335 6117
E-mail: info@doerken-sistem.com
For your technical questions / Ürünlerimizle ilgili teknik sorularınız için
E-mail: teknik@doerken-sistem.com
For our export department / İhracat departmanımıza doğrudan ulaşabilirsiniz
export@doerken-sistem.com
Profesyonel Destek
Uygulama veya şartname hazırlığı sürecinde uzman ekibimize danışabilirsiniz.
Teknik Detay Tablosu
Ürüne ait teknik bilgiler tablo düzenine göre otomatik gösterilmektedir.
| Alt Başlık | Açıklama |
|---|---|
| Malzeme | Özel su geçirmez kaplamalı, yırtılma dayanımı yüksek polyester muflon. (Kendinden yapışkanlı kenara sahip olmayan versiyon DELTA®-FASSADE 20). |
| Su geçirimsizlik | Su geçirimsiz W 1, EN 13859-1+2 |
| Nem dayanımı | yaklaşık 0,028 m²hPa/mg |
| Nem dayanımı | yaklaşık 0,028 m²hPa/mg |
| Yangın sınıfı | B-s1,d0, EN 13501-1 |
| Rulo ağırlığı | yaklaşık 16 kg |
| Yangın sınıfı | B-s1,d0, EN 13501-1 |
| Rulo ağırlığı | yaklaşık 16 kg |
| Kullanım yeri | DELTA®-FASSADE 20 PLUS, yüzey alanının %20'sini geçmeyen 20 mm genişliğe kadar açık derzli cephe tasarımları için uygundur. |
| Malzeme | Özel su geçirmez kaplamalı, yırtılma dayanımı yüksek polyester muflon. (Kendinden yapışkanlı kenara sahip olmayan versiyon DELTA®-FASSADE 20). |
| Yırtılma mukavemeti | yaklaşık 270/230 N/5 cm, EN 12311-2 |
| Isı dayanımı | -40 °C ile +80 °C |
| Isı dayanımı | -40 °C ile +80 °C |
| Ağırlık | yaklaşık 210 g/m² |
| Sd değeri | yaklaşık 0,02 m |
| Kullanım yeri | DELTA®-FASSADE 20 PLUS, yüzey alanının %20'sini geçmeyen 20 mm genişliğe kadar açık derzli cephe tasarımları için uygundur. |
| Ağırlık | yaklaşık 210 g/m² |
| Sd değeri | yaklaşık 0,02 m |
| Yırtılma mukavemeti | yaklaşık 270/230 N/5 cm, EN 12311-2 |
| Rulo ölçüsü | 50 m x 1.50 m |
| Su geçirimsizlik | Su geçirimsiz W 1, EN 13859-1+2 |
| Rulo ölçüsü | 50 m x 1.50 m |
Ürün Özellikleri
Teknik detaylar ve kullanım alanları.
Avantajlar
✓ Kalıcı UV dayanımı Cephe örtülerinin uzun süre UV'ye maruz kalması, örtüde hasarlara neden olup, örtünün ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir. Özel kaplaması sayesinde DELTA®-FASSADE 20 (PLUS), kalıcı UV koruması sağlar. ✓ Alev geciktirici DELTA®-FASSADE 20 (PLUS) EN 13501-1’e göre yangın sınıfı, buhar geçiren ve su geçirmeyen cephe örtülerinin en yüksek sınıfı olan B-s1, d0'dır. Dolayısıyla, binalar ve bina sakinleri için güvenlik sağlar. ✓ Buhar geçirgenlik 0.02 m'lik Sd değeri sayesinde iç mekandan dış mekana buhar geçirgenlik sağlar. Bu sayede, hem strüktürün işlevselliğini korur hem de ısı yalıtımının kuru kalmasını sağlar.